Vabzdžių mada – 2026

Gegu­žės mėne­sį 9 kl. moki­nės Eva Baslyk ir Ivo­na Baslyk daly­va­vo Vil­niaus rajo­no Rie­šės gim­na­zi­jos orga­ni­zuo­ta­me Res­pub­li­ki­nia­me kūry­bi­nia­me skry­bė­lių kon­kur­se „Vabz­džių mada – 2026“. Eva sukū­rė skry­bė­lę „Vabz­džių podiu­mo žvaigž­dė“, o Ivo­na – skry­bė­lę „Taš­kuo­to­ji gra­žuo­lė“.
Eva Baslyk tapo šio kon­kur­so nuga­lė­to­ja ir užėmė I vie­tą.
Dėko­ja­me tech­no­lo­gi­jų vyresn. moky­to­jai Natal­jai Rod, kuri padė­jo moki­nėms pasi­ruoš­ti konkursui.

Su kitais kon­kur­so dar­bais gali­ma susi­pa­žin­ti vir­tu­a­lio­je kon­kur­so paro­do­je:
https://www.youtube.com/watch?v=Yx9MKIRaJ_U

STEAM vabaliukų pasaulis

Gegu­žės 4–29 die­no­mis, mūsų mokyk­la (mok. Juli­ja Voro­nec­ka) orga­ni­za­vo vir­tu­alią paro­dą „STEAM vaba­liu­kų pasau­lis“, kurios tiks­las – ste­bė­ti, tyri­nė­ti vaba­lus, vabz­džius suda­rant sąly­gas vai­kų paty­ri­mi­niam ugdymui(si), kūry­biš­ku­mui, ini­cia­ty­vu­mui, inte­gruo­jant menų STEAM ugdy­mo meto­dus ir būdus.
Paro­do­je daly­va­vo Nemė­žio kraš­to švie­ti­mo įstai­gų iki­mo­kyk­li­nio ir prieš­mo­kyk­li­nio amžiaus vai­kai ir moky­to­jai. Kūry­biš­kai tai­ky­da­mi įvai­rias medžia­gas, tech­ni­kas bei meni­nės raiš­kos prie­mo­nes vai­kai, pade­da­mi moky­to­jų, kūrė labiau­siai pati­ku­sius vaba­lus, jų mode­lius. Savo dar­be­lius užfik­sa­vo nuo­trau­ko­se.
Dėko­ja­me Nemė­žio kraš­to iki­mo­kyk­li­nio ir prieš­mo­kyk­li­nio švie­ti­mo įstai­goms už kūry­bi­nį
bend­ra­dar­bia­vi­mą ir dali­ji­mą­si kūry­bi­nė­mis idėjomis.

Plaukimas laivu Neries upe

Bir­že­lio 9 d. 8 kl. moki­niai su auk­lė­to­ja Eri­ka Strai­gy­te išva­žia­vo į Vil­nių, kur plau­kio­jo lai­vu „Ryga“ Neries upe, orga­ni­za­vo pikni­ką prie Bal­to­jo til­to ir galiau­siai žiū­rė­jo fil­mą „Mai­klas“.

Futbolo varžybos

Bir­že­lio 4 d. mūsų mokyk­los mer­gai­čių ir ber­niu­kų koman­dos (mok. Gena­dij Ancuk­e­vič) daly­va­vo 2025–2026 m. Vil­niaus rajo­no pag­rin­di­nio ugdy­mo mokyk­lų žai­dy­nių futbo­lo var­žy­bo­se, kurios vyko Kal­ve­lių sta­dio­ne.
Mer­gai­čių koman­da užėmė 3 vietą!

Piligriminė kelionė Šumskas-Barvoniškės

Bir­že­lio 2 d. 7 ir 9 kl. moki­niai (mok. Romu­al­da Lap­še­vič) daly­va­vo pės­čių­jų pili­g­ri­mi­nė­je kelio­nė­je į Bar­vo­niš­kes, skir­to­je pagerb­ti palai­min­tą­ją sese­rį Mari­ją Rai­mun­dą nuo Jėzaus ir Mari­ją Oną Kuko­lo­vič. Dėko­ja­me Vil­niaus r. Šum­s­ko pag­rin­di­nei mokyk­lai už pra­smin­gą ren­gi­nį, bend­rys­tę bei maldą.